Spausdinti

Smilga

Make UP

Skaityti daugiau...
 
Spausdinti

Lina Lukauskaitė

Profesionali visažistė, baigusi "Femina Bona" kosmetikės - visažistės kursus.
Grožio srityje dirbanti nuo 2009 m.
Bendradarbiaujanti su profesionaliais Lietuvos fotografais.

Skaityti daugiau...
 
Spausdinti

Ugnė Ežerinskaitė

Profesionali makiažo specialiste, baigusi tarptautine vizažo mokykla „International Make Up Center“ ir nuolat besitobulinanti ivairiuose vizažo seminaruose. Specializacija – grožio, nuotaku, foto ir video, skirtingu istoriniu laikmeciu makiažai.

Skaityti daugiau...
 
Spausdinti

Jolanta Poškaitė

Jolanta Poškaitė profesionali kosmetologė-visažistė, turinti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir baigusi "Femina Bona" kosmetologės - visažistės kursus.
Grožio srityje dirba daugiau negu 5 metus. Dalyvavo Ž. Dubska, Marie El Maaroufi, Una Bernatoviča, Jolanta Reihmane ir kitų specialistų seminaruose. Žinias ir įgūdžių sėmėsi iš "SLA", "Bogomolov Image School", "Make up forever" mokslo įstaigų.

Skaityti daugiau...
 
Spausdinti

Ernestas Švilpauskas

Dar nediplomuotas plaukų stilistas, tačiau patirtis kalba pati už save: jau trejus metus Ernestas darbuojasi grožio sferoje ir žino, jog darbas su plaukais - jo stiprioji pusė, bet kartą pabandęs atlikti keletą makiažų jis sulaukė didelio susidomėjimo bei fotografų pasiūlymų bendradarbiauti. Nuo to laiko ruošia modelius asmeninėms, reklaminėms, mados fotosesijoms, dirba su žurnalų viršeliais, drabužių kolekcijomis, foto ir video reklamomis, dalyvauja įvairiuose projektuose. Ernestas save apibūdina kaip jauną, atkakliai profesinių tikslų siekiantį būsimą savo srities profesionalą.

Skaityti daugiau...
 

Puslapis 1 iš 3

<< Pradėti < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>

Digitalfoto partneriai

Fixmodels Deivių mokykla Carolina nfm